Tatiline Bodrum’da devam eden ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün konakladığı otelin plajında kırmızı bikinisi ile görüntülendi

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Oyuncu Gökçe Bahadır (39) sezonu açtı. Soluğu Bodrum’da alan Bahadır’ın tatili sürüyor.

Ünlü oyuncu, önceki gün konakladığı otelin plajında objektiflere yansıdı.

Kırmızı bir bikini giymeyi tercih ettiği görülen Bahadır, güneşlendikten sonra kendisini serin sulara bıraktı.

Sıcaktan bunalan Gökçe Bahadır, denize girerken görüntülendi.

Arkadaşlarıyla birlikte gün boyu sıcak havanın tadını çıkaran Gökçe Bahadır’ın bir hayli neşeli olduğu da görüldü.

“BU SÜRECİ YOĞUN ÇALIŞARAK GEÇİRDİM”

Oyunculuğun yanı sıra müzikle de uğraşan Bahadır, geçtiğimiz günlerde muhabirlerin “Pandemi sizin için de biraz şanssızlık oldu. Tam müzikle ilgilendiğiniz dönemde sahneler kapandı” sözlerine yanıt vermişti.

Ünlü isim, “Benim asıl mesleğim oyunculuk olduğu için müzikle uğraşan müzisyenlerimizin daha çok şanssızlığı oldu. Bu süreci zaten yoğun çalışarak geçirdim. Çalışabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum” demişti.

“HERKESE ALLAH KOLAYLIK VERSİN”

Şarkıcı İzel’in, “Bir arabamı sattım, iki ay daha yetecek param var” sözleri hatırlatılan ünlü oyuncu, “Bizler bu açıdan biraz daha şanslıyız, diziler devam ettiği için. Herkese Allah kolaylık versin. Önümüzdeki kış daha güzel olacak diye umut ediyorum. Galaların yapıldığı, tiyatrolara gidilen bir kış olur inşallah” ifadelerini kullanmıştı.

“BERGEN’ İÇİN TEKLİF ALMADIM”

Ayrıca “Bergen” projesinden ayrılan Serenay Sarıkaya’nın yerine Gökçe Bahadır’a teklif götürüldüğü konuşuluyordu.

Çıkan haberleri yalanlayan Bahadır, kendisine teklif gelmediğini belirterek, “Öyle bir teklif olmadı. Demet Evgar oldu diye biliyorum. Çok da güzel olmuş. Yolları açık olsun” ifadelerini kullanmıştı.

kaynak:habertürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here